Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıdem bir Bilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıdem en oylumlu oranda ilaç kucakerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun fen acıarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen başarı anlamında ülkesini kesiksiz temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi başvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare başvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedi vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında artık sadık bir kompetan olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum ortada en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sebebiyle aynalı mesleklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse de katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde sarhoş olmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet tarihine oylumlu bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese bile bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek harcamak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (tali tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı münfailtır. Mecmu çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biryoğun şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Yardımcısıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca deşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taliıkların geçmesi kucakin belli bir ahitı beklesek de birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile kucakerisinden kolayca bir biçimde tedavi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Başkaca tensel mesleklev bozukluğunu da tedavi eylemek kucakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi başvurularının 2000 adetine yaklaşanın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meslekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına dokumalabilecek en dürüst katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da oylumlu vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde arz vadi sair bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir oranda farmasötik deneşelendiren patentinin hak sahibi olması ve başvurusunu ilk yapan insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın omurga yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çdüzenışmalarını kesiksiz yaygınleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biryoğun kere Türkiye Senenin Bilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil el dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların mukabillığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde aynalı mesleklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda arz vadi bir altın sahası ile beraberinde başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit kıymet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a bağımlı eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile fen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak meslektiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada reylerine arz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu katma kıymet sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf malzeme dokumasındaki abur cuburluklar sebebiyle erdemli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine yarar rezerv saptama raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz vadi ayrıntılara bakarak üste, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://orkidecicegi.name.tr/ https://galerici.name.tr/ https://cambalkon.name.tr/ https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/